Para yatırma yöntemleri

Aşağıdaki seçeneklerden birini kullanarak hesabınıza para yatırabilirsiniz. Aksi belirtilmediği ve üçüncü şahıslar tarafından tahsil edilmediği sürece bu yöntemler için komisyon oranı %0’dır.

E-Cüzdan

Süre: Anında
Komisyon: 0%

ecoPayz sizlere çeşitli para birimlerinde işlem yapma imkanı sunmaktadır. Hesap açmak son derece kolaydır. Para çekme ve yatırmalarınızda hesabınıza bağlantılı ücretsiz MasterCardınız ile birlikte kullanabilirsiniz.

Ön ödemeli kartlar

Süre: Anında
Komisyon: 0%

Astropay sitemizde kullanabileceğiniz bir ön ödemeli sanal karttır. Astropaycard güvenli, hızlı ve hiç bir kişisel bilgi vermeden para yatırmanıza olanak sağlayan pin kodu içeren bir ödeme sistemidir.

Süre: Anında deposit
Komisyon: 0%

Paykasa çok kolay ve güvenli bir ödeme sistemidir.Paykasa Elektronik para olarak adlandırılan 19 haneli sanal karttır.Para yatırma ve çekme işlemlerinizi çok kolay ve güvenli bir şekilde yapmanızı sağlar.

Online bankacılık

Süre: 1-10 Dakika
Komisyon: 0%

Banka Havalesi, hesabı doğrulanmış olan tüm müşterilerimizin banka hesaplarından yüksek tutarlarda para yatırma işlemine olanak sağlar. Yerel bankanız aracılığıyla herhangi bir yurtdışı kısıtlaması olmadan ödeme yapabilirsiniz.

Süre: 1-10 Dakika
Komisyon: 0%

Para çekme işlemleriniz için Kartsız Havaleyi kullanabilirsiniz. Kartsız çekim işlemlerini 4 banka tarafından uygulanan ATM üzerinden para çekme sistemidir. Tamamen otomatik olan sistemimizle hatasız ve kolay işlem yapın.